Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o mně 

  ObrazekJmenuji se Pavel Bužek, je mi 39 let. Bydlím v malebném městečku Petřvald, asi 10 km od Ostravy. Jsem ženatý s manželkou Ilčou. Pracuji jako pečovatel v Azylovém domě pro muže v Havířově. Věřím v Boha, jsem členem evangelické církve (SCEAV) v Orlové.

  Mezi mé záliby patří: cestování, turistika, historie, práce na PC a jízda autem. Rád jezdím na kole,  občas si zahraji squash, volejbal atd. Ke každému sportu se snažím postavit čelem, ale ne vždy to dobře dopadne a občas to odnese nějaká část mého těla, jako kotník, koleno atd.

 

Jak to vše začalo

    ObrazekJiž od malička rád cestuji. Nejprve to sice bylo jen s rodiči vlakem na Slovensko, ale právě ve vlaku mě to cestování chytlo. Člověk se tam občas setkal s lidmi, kteří měli už něco shlédnuté, a tak nejednou jsem slyšel poutavá vyprávění z cest....

  Nejprve jsem samozřejmě jako začátečník navštěvoval známá místa u nás a na Slovensku a do zahraničí jsem se moc nehrnul. Volání moře jsem odmítal, až jednou jsem se rozhodl jet do Chorvatska a pochopil jsem, že to není jenom o pláží a slunění. Ale právě ona kombinace hor a čistého moře je úchvatná a v Chorvatsku ojedinělá.

  Samozřejmě i já mám své cestovatelské sny jako je Island, Sri Lanka, Izrael, Kanada atd. Jsem zvědavý jak se budou ony sny proměňovat v realitu. Sny  jsou přece od toho, aby se plnily!!!